Strona internetowa - Wcisło Sztuka Światła - Bielsko-Biała

www.orion-lampy.pl

Wcisło – Sztuka światła jest firmą specjalizującą się w projektowaniu i aranżacji oświetlenia. Oferta dotyczy również sprzedaży szerokiej gamy lamp o niestandardowych wzorach także na indywidualne zamówienie klienta. Strona zrealizowana jest w oparciu o rozbudowany system zarządzania treścią. Wbudowany CMS umożliwia dowolną modyfikację zawartości w tym system tworzenia drzewa ofertowego dla asortymentu oświetleniowego dostępnego w sklepie stacjonarnym.

System CMS I SEO

Sklep internetowy - Quite Frankly - Brzeszcze Oświęcim

www.quitefrankly.pl

Quite Frankly – Sklep internetowy z modną odzieżą i akcesoriami w 100% rodzimej produkcji. Wszystkie oferowane produkty szyte są ręcznie z polskich, ekologicznych komponentów. Strona opiera się o zaawansowany silnik do zarządzania i sprzedaży produktów w sieci. Dodatkowo marka Quite Frankly prężnie działa i rozwija się w sieciach społecznościowych Instagram i na Facebooku.

Sklep internetowy I SEO I Facebook I Instagram

Strona internetowa - Rehabilis Fizjoterapia Masaż - Czechowice-Dziedzice Bielsko-Biała

www.rehabilis.com.pl

Centrum rehabilitacji i terapii Rehabilis skupia zespół ludzi z bogatym doświadczeniem w dziedzinie fizjoterapii, integracji sensorycznej oraz pedagogów i logopedów. W ramach swoich projektów świadczy usługi fizjoterapeutyczne oraz realizuje projekty unijne na terenie całej Polski. Serwis www bazuje na rozbudowanym silniku CMS umożliwiającym modyfikację dowolnego bloku strony. Rehabilis prowadzi również kampanie reklamowe i informacyjne w sieci społecznościowej Facebook.

System CMS I SEO I Facebook

Gutek Design - Żłobek Bąbelkowo

www.zlobek-kamienica.pl

Bąbelkowo – Prywatny żłobek dla dzieci, który aktualnie powstaje w Kamienicy, dzielnicy Bielska-Białej. Dzięki pozyskaniu środków z Funduszów unijnych w ramach projektu Kamienica – Miejsce dla Dziecka i Rodzica. Strona została wykonana na systemie zarządzania treścią CMS.

System CMS I SEO